Email kontakt@ksm24.pl Zadzwoń teraz! +48 797 714 871
Email kontakt@ksm24.pl Zadzwoń teraz! +48 797 714 871

O nas

O nas

W Ksm24.pl zależy nam na jak najlepszym kontakcie z klientem, dlatego Twoje potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu. Jest to dla nas podstawa do dobrej i długotrwałej współpracy.

Co oferujemy?

STRONY INTERNETOWE – Nasze strony internetowe wyróżniają się na tle reszty nowoczesną i tworzoną w oparciu o aktualne trendy szatą graficzną. Ponadto, są one w pełni dostosowane do urządzeń mobilnych, dzięki czemu każdy kto korzysta ze smartfonów lub tabletów będzie mógł bez przeszkód przeglądać witrynę.

Wykonujemy strony www z użyciem najnowszych oprogramowań takich jak WordPress, Joomla, Quick.CMS, HTML. Każda z nich jest responsywna (poprawne wyświetlanie na każdym urządzeniu) oraz w pełni edytowalna. Zaimplementowany system edycji treści, zapewnia sprawne zarządzanie stroną. Nie musisz zatrudniać informatyka do wprowadzania zmian. Jeżeli potrafisz obsłużyć edytor tekstowy, zrobisz to we własnym zakresie.

SKLEPY INTERNETOWE – Chciałbyś sprzedać swoje produkty bez żadnej prowizji? Wykonujemy sklepy internetowe, a ich atrakcyjny wygląd i niezawodne działanie przyciągnie wielu klientów.

GRAFIKA KOMPUTEROWA – Potrzebujesz trafnej i rzucającej się w oczy reklamy? Dla ciebie wykonamy wizytówki, ulotki, banery, logotypy.

PROWADZENIE STRON NA FACEBOOKU – Posiadasz stronę na Facebooku i nie masz czasu jej prowadzić? Pomożemy Ci! Zajmujemy się kompleksową obsługą stron na Facebooku.

POMOC TECHNICZNA – Zapewniamy wsparcie techniczne i opiekę nad wykonanymi przez nas stronami internetowymi 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Nie jesteś pewny czy warto skorzystać z naszych usług?

Darmowa wycena

Chcesz dowiedzieć się kosztach, wycenie i czasie realizacji?