Marketing internetowy

Strony internetowe | Grafika komputerowa | Social media

poznaj mnie bliżej!

Przedmiotem mojego zainteresowania które przedstawiam jako Ksm24.pl jest projektowanie i realizacja stron internetowych, serwisów internetowych, rozwiązań e-commerce, oraz kompleksowa obsługa informatyczna i marketingowa naszych klientów.

Wspieram zarówno duże, korporacyjne serwisy jak i strony www prywatnych przedsiębiorców. Tworzę projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Charakteryzuje mnie duża elastyczność przy realizacji projektów, zarówno w kwestiach technicznych, wizualizacyjnych jak i finansowych.

Ponadto w mojej ofercie, którą proponuję znajdziemy realizacje projektów graficznych plakatów ulotek i innych materiałów reklamowych. Pełna obsługa informatyczna w zakresie stron internetowych, sieci i obsługi systemu.

Dowiedz się więcej!
Przejdź do zakładki "O mnie" lub "Co robię?"!

  • Moje strony internetowe wyróżniają się na tle reszty nowoczesną i tworzoną w oparciu o aktualne trendy szatą graficzną. Ponadto, są one w pełni dostosowane do urządzeń mobilnych, dzięki czemu każdy kto korzysta ze smartfonów lub tabletów będzie mógł bez przeszkód przeglądać witrynę.

  • Jeżeli chciałbyś sprzedać swoje produkty bez żadnej prowizji, wykonuje sklepy internetowe, a ich atrakcyjny wygląd i niezawodne działanie przyciągnie wielu klientów.

  • Posiadasz stronę na Facebooku i nie masz czasu jej prowadzić? Chętnie Ci pomogę! Zajmuję się kompleksową obsługą stron na Facebooku.

  • Zapewniam wsparcie techniczne i opiekę nad wykonanymi przeze mnie stronami internetowymi 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Sprawdź specjalną ofertę dla nowych partnerów!

Napisz do mnie!

Skontaktuj się ze mną za pomocą poniższego formularza!